2. liga mužů


Hlavní trenér:
Michal Provazník

Asistent trenéra:
Vojtěch Mukařovský

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Malík Jakub
Benda Jiří
Bořuta Filip
Cyroň Tomáš
Částečka Filip
Dihel Václav
Fabikovič Daniel
Herman Vojtěch 9
Hula František
Kohůt Miroslav
Krempaský Tomáš
Malík Karel
Mrověc Jan
Mukařovský Vojtěch
Pospíšil Jan
Provazník Michal
Roman Ondřej
Struška Richard

Okresní přebor mužů


Hlavní trenér:
Filip Bořuta

Asistent trenéra:
Michal Provazník

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Podešva Ondřej

1. liga juniorů


Hlavní trenér:
Michal Provazník

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Blažek Tomáš
Hlaváč Matyáš 1
Malík Jakub 14
Benda Jiří 7
Částečka Filip 12
Fabikovič Daniel 17
Herman Vojtěch 9
Hula František 5
Krejčíček Jakub
Lichý Petr 13
Mrověc Jan 6
Mužný Jan 1
Roman Ondřej 11
Ryš Dalibor
Strof Petr
Struška Richard 3
Sztolarik Jakub 8
Šťastný Filip 13

Extraliga kadetů


Hlavní trenér:
Michal Provazník

Asistent trenéra:
Vlastimil Fabikovič

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Blažek Tomáš 11
Hlaváč Matyáš 1
Malík Jakub 14
Benda Jiří 7
Částečka Filip 12
Fabikovič Daniel 17
Herman Vojtěch 9
Hula František 5
Jetmar Jakub 2
Krejčíček Jakub 8
Lichý Petr 13
Mrověc Jan 6
Plewa Tadeáš 10
Ryš Dalibor 15
Struška Richard 3

Regionální liga kadetů


Hlavní trenér:
Said Habboudji

Asistent trenéra:
Michal Provazník

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Graffy Adam
Holaň Dominik
Hrnčárek Jan
Jetmar Jakub
Jonszta Jakub
Krejčíček Jakub
Kubánek Jan
Plemeník Tomáš
Plewa Tadeáš
Poštulka Ondřej
Smetana Štěpán
Snášel Lukáš
Strof Petr
Šamánek Jan
Vaněk Jakub
Winkler Tomáš

ČP starší žáci


Hlavní trenér:
Said Habboudji

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Dvorník Ondřej 13
Hrnčárek Jan 9
Hula Jakub 1
Jetmar Jakub 8
Jonszta Jakub 6
Krejčíček Jakub 5
Kubánek Jan 7
Míček Štěpán 3
Nováček Adam 4
Plewa Tadeáš 15
Poštulka Ondřej 10
Šamánek Jan 14
Vaněk Jakub 2

KP SŽ družstvo A


Hlavní trenér:
Said Habboudji

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Jetmar Jakub
Jonszta Jakub
Krejčíček Jakub
Kubánek Jan
Míček Štěpán
Plewa Tadeáš
Poštulka Ondřej
Smetana Štěpán
Šamánek Jan
Vaněk Jakub
Vašát Ondřej
Winkler Tomáš

KP SŽ družstvo B


Hlavní trenér:
Filip Bořuta

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Hula Jakub 9
Hula František
Humplík Filip 5
Klos Ondřej 6
Nováček Adam 2

KP SŽ družstvo C


Hlavní trenér:
Jan Jetmar

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Benoni Adam
Dočkal Matěj
Harazím Petr 9
Jarolím Matthew
Kolarz Jakub 1
Komínek Jakub
Lučev Alexandr 12
Mohyla Ondřej
Plaček Prokop
Vrubel Samuel
Železný Jakub

KP MŽ Škarvady


Hlavní trenér:
Jan Jetmar

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Bohoněk Jakub 10
Dedek Jiří 15
Dočkal Matěj
Hurník Matyáš
Jarolím Matthew 7
Kočur Ondřej 11
Komínek Jakub 9
Mohyla Ondřej 6
Plaček Prokop 12
Staněk Daniel 8
Železný Jakub 13

KP MŽ Albrechtice


Hlavní trenér:
Filip Bořuta

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Blonski Matyáš
Dršták Michael
Ferenc Tomáš
Flaks Matyáš Jiří
Hruška Vít
Janík Štěpán
Mrowiec Daniel
Olšok Filip
Pietrowski Adam
Šlampiak Petr
Wojnar Adam

KP MŽ Formana A


Hlavní trenér:
Said Habboudji

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Benoni Adam
Branich Patrik
Jahoda Ondřej
Kejnovský Karel
Tomeček Jan
Turoň Matěj
Večeřa Jakub
Vrubel Samuel
Zeman Oliver

KP MŽ Hlučín


Hlavní trenér:

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Doppler Alexandr 4
Helma David 17
Lučev Alexandr 12
Němec Patrik 18
Novák Vojtěch 5
Tomis Patrik 2
Vokřínek Bořivoj 10
Zikmund Šimon 13

KP MŽ Formana B


Hlavní trenér:
Said Habboudji

Asistent trenéra:

Aktuální výsledky
Jméno Číslo dresu
Blažek Matyáš
Brys Adam
Duy Thai Lo Tomáš
Habboudji Salim
Honusek Erik
Mytyzek Jonáš
Ziomek Adam