MŽ Škarvady

Jan Jetmar

Hlavní trenér
Jan Jetmar

Telefon:
775672526

E-mail:
jjetmar.blue@volleybeskydy.cz

trainer

Asistent

Telefon:
-

E-mail:
-



Rozpis tréninku:
Úterý: 15:30-18:00, ZŠ Jugoslávská (společný pro všechny skupiny)
Středa: 17:00-18:30, ZŠ Škarvady
Pátek: 16:30-18:00, ZŠ Škarvady

Jméno Ročník
Bohoněk Jakub 2008
Dedek Jiří 2008
Dočkal Matěj 2007
Hurník Matyáš 2007
Jarolím Matthew 2007
Kočur Ondřej 2008
Komínek Jakub 2007
Mohyla Ondřej 2008
Plaček Prokop 2007
Staněk Daniel 2008
Železný Jakub 2008

SŽ "A"

Said Habboudji

Hlavní trenér
Said Habboudji

Telefon:
733116928

E-mail:
lefierkabyle@seznam.cz

trainer

Asistent

Telefon:
-

E-mail:
-



Rozpis tréninku:
Úterý: 18:00-20:00, ZŠ Formana
Středa: 17:00-19:00, ZŠ Formana
Čtvrtek: 15:30-17:00, ZŠ Formana
Pátek: 15:30-17:00, ZŠ Formana

Jméno Ročník
Dvorník Ondřej 2005
Jetmar Jakub 2005
Jonszta Jakub 2006
Krejčíček Jakub 2005
Kubánek Jan 2006
Míček Štěpán 2005
Plewa Tadeáš 2005
Poštulka Ondřej 2005
Smetana Štěpán 2006
Šamánek Jan 2006
Vaněk Jakub 2005

Ostraváček ZŠ Proskovice

trainer

Hlavní trenér

Telefon:
-

E-mail:
-

trainer

Asistent

Telefon:
-

E-mail:
-



Rozpis tréninku:
Úterý: 18:00-20:00, ZŠ Formana
Středa: 17:00-19:00, ZŠ Formana
Čtvrtek: 15:30-17:00, ZŠ Formana
Pondělí: 13:15-14:15, tělocvična ZŠ Proskovice

Jméno Ročník
Boček Dominik 2010
Bystroňová Eliška 2010
Dinaj Daniel 2011
Hýžová Tereza 2010
Krybus Nikolas 2012
Rusek David 2010
Rusek Adam 2010
Žižka Vít 2011

MŽ Albrechtice u Č. Těšína

Filip Bořuta

Hlavní trenér
Filip Bořuta

Telefon:
606068677

E-mail:
fboruta.blue@volleybeskydy.cz

trainer

Asistent

Telefon:
-

E-mail:
-



Rozpis tréninku:
Úterý: 13:30-15:00, ZŠ Albrechtice
čtvrtek: 13:30-15:00, ZŠ Albrechtice

Jméno Ročník
Blonski Matyáš 2008
Čajka Jan 2007
Dršták Michael 2008
Ferenc Tomáš 2007
Flaks Matyáš Jiří 2009
Hruška Vít 2008
Janík Štěpán 2008
Kania Tomáš 2008
Mrowiec Daniel 2007
Olšok Filip 2008
Pietrowski Adam 2007
Šlampiak Petr 2007
Štěrba Martin 2008
Vodička Vojtěch 2008
Wojnar Adam 2006

MŽ TOP

Said Habboudji

Hlavní trenér
Said Habboudji

Telefon:
733116928

E-mail:
lefierkabyle@seznam.cz

Filip Bořuta

Asistent
Filip Bořuta

Telefon:
606068677

E-mail:
fboruta.blue@volleybeskydy.cz



Rozpis tréninku:
Pondělí: 15:30-17:30, ZŠ Kučery

Jméno Ročník
Benoni Adam 2008
Bohoněk Jakub 2008
Branich Patrik 2007
Harazím Petr 2008
Jahoda Ondřej 2007
Jarolím Matthew 2007
Komínek Jakub 2007
Lučev Alexandr 2008
Mohyla Ondřej 2008
Plaček Prokop 2007
Staněk Daniel 2008
Tomis Patrik 2007
Turoň Matěj 2008
Večeřa Jakub 2007
Vrubel Samuel 2007

SŽ "B"

Filip Bořuta

Hlavní trenér
Filip Bořuta

Telefon:
606068677

E-mail:
fboruta.blue@volleybeskydy.cz

trainer

Asistent

Telefon:
-

E-mail:
-



Rozpis tréninku:
Pondělí: 16:00-17:30, ZŠ Jugoslávská
Středa: 17:45-19:45, ZŠ Jugoslávská
Čtvrtek: 15:30-17:00, ZŠ Jugoslávská

Jméno Ročník
Hula Jakub 2006
Hula František 2003
Humplík Filip 2006
Klos Ondřej 2006
Nováček Adam 2006
Novák Jakub 2006
Novák Jan 2006
Sluka Martin 2006
Vaněk Lukáš 2006

Kadeti a junioři

Michal Provazník

Hlavní trenér
Michal Provazník

Telefon:
724067699

E-mail:
mprovaznik@volleybeskydy.cz

Filip Bořuta

Asistent
Filip Bořuta

Telefon:
606068677

E-mail:
fboruta.blue@volleybeskydy.cz



Rozpis tréninku:
Pondělí: 7:30 - 9:00 Hala Plzeňská
  18:30 - 20:00 Hala Plzeňská
Úterý: 9:00 - 10:30 Hala Plzeňská
  18:00 - 20:00 ZŠ Jugoslávská
Čtvrtek: 7:00 - 8:30 SG Volgogradská
  17:00 - 18:30 ZŠ Jugoslávská
Pátek: 16:30 - 18:00 ZŠ Jugoslávská

Jméno Ročník
Blažek Tomáš 2003
Hlaváč Matyáš 2003
Malík Jakub 2003
Benda Jiří 2003
Částečka Filip 2004
Fabikovič Daniel 2004
Graffy Adam 2004
Herman Vojtěch 2003
Holaň Dominik 2004
Hula František 2003
Lichý Petr 2004
Mrověc Jan 2004
Mužný Jan 2001
Plemeník Tomáš 2004
Podešva Ondřej 2001
Ryš Dalibor 2002
Snášel Lukáš 2004
Strof Petr 2003
Struška Richard 2004

2. liga mužů

Michal Provazník

Hlavní trenér
Michal Provazník

Telefon:
724067699

E-mail:
mprovaznik@volleybeskydy.cz

trainer

Asistent
Vojtěch Mukařovský

Telefon:
725111196

E-mail:
vojta.mukarovsky@seznam.cz



Rozpis tréninku:
Středa: 19:00 - 21:00 Hala Plzeňská

Jméno Ročník
Malík Jakub 2003
Benda Jiří 2003
Bořuta Filip 1997
Cyroň Tomáš 1987
Částečka Filip 2004
Dihel Václav 1990
Fabikovič Daniel 2004
Herman Vojtěch 2003
Hula František 2003
Kohůt Miroslav 1986
Krempaský Tomáš 1985
Malík Karel 1975
Mukařovský Vojtěch 1985
Pospíšil Jan 1999
Roman Ondřej 2004
Struška Richard 2004

MŽ Hlučín

trainer

Hlavní trenér

Telefon:
-

E-mail:
-

trainer

Asistent

Telefon:
-

E-mail:
-



Rozpis tréninku:
Úterý: 15:30-18:00, ZŠ Jugoslávská (společný pro všechny skupiny)
Středa: 16:00-18:30, ZŠ Hlučín - Rovniny
Pátek: 14:00-15:30, ZŠ Hlučín - Roviny

Jméno Ročník
Doppler Alexandr 2008
Harazím Petr 2008
Helma David 2009
Janík Vojtěch 2009
Kolarz Jakub 2009
Lučev Alexandr 2008
Němec Patrik 2006
Novák Vojtěch 2008
Plaček Radim 2006
Tomis Patrik 2007
Vokřínek Bořivoj 2008
Zikmund Šimon 2008

MŽ Formana

Said Habboudji

Hlavní trenér
Said Habboudji

Telefon:
733116928

E-mail:
lefierkabyle@seznam.cz

trainer

Asistent

Telefon:
-

E-mail:
-



Rozpis tréninku:
Úterý: 15:30-18:00, ZŠ Jugoslávská (společný pro všechny skupiny)
Středa: 15:30-17:00, ZŠ Formana
Pátek: 14:00-15:30, ZŠ Formana

Jméno Ročník
Benoni Adam 2008
Blažek Matyáš 2009
Branich Patrik 2007
Brys Adam 2009
Duy Thai Lo Tomáš 2008
Habboudji Salim 2012
Honusek Erik 2009
Jahoda Ondřej 2007
Kejnovský Karel 2008
Mytyzek Jonáš 2008
Papaj Pavel 2009
Tomeček Jan 2009
Turoň Matěj 2008
Večeřa Jakub 2007
Vrubel Samuel 2007
Zeman Oliver 2008
Ziomek Adam 2008