Volejbaloví Benjamínci

Pod názvem Benjamínci 2008 se skrývá projekt Českého volejbalového svazu, který má za cíl vyhledávat a podporovat mladé volejbalové naděje. Green Volley Frýdek-Místek se do tohoto projektu aktivně zapojuje ať již v rolích trenérů, kterými jsou aktuálně Radovan Podola a Jonáš Stonavský, tak zejména účastí malých sportovců. Frýdeckomístečtí odchovanci tak několikrát ročně získají možnost potkat se s chlapci z jiných oddílů, porovnat své dovednosti a navázat nová sportovní kamarádství. Také zažijí atmosféru přímo „na place“ s trenéry, kteří trénují reprezentační výběry a na vlastní kůži okusí jaký je život vrcholových sportovců. 

Na konci května proběhl kemp Benjamínků v Kojetíně, v polovině června pak další v Čeladné. Obou kempů se zúčastnilo přes 40 chlapců z celého Moravskoslezského kraje. Po čtyři dny, které byly zaměřeny zejména na základy volejbalové techniky, nácvik základních cviků posílení celého těla, kompenzačního cvičení a na správnou regeneraci, se malí sportovci aktivně zapojovali, usilovně činili a snažili, za což si od svých trenérů vysloužili nejednu pochvalu.  

 

Na fotografii zleva: trenér J. Stonavský, R Šamaj, M Kwalowski, D. Doležil, T. Bernatík, V. Jezerský a trenér R. Podola. Ležící T. Bača.

 

Volejbaloví Benjamínci

Volejbaloví Benjamínci