Ohlédnutí za létem

Léto nám již tento týden vystřídá podzim a nám začíná sezona 2020-2021. A jak jsme prožili letošní léto?

Jelikož nám všem situace kolem šíření nemoci COVID-19 přerušila aktivitu v 2.polovině sezony 2019-2020, proto jsme v měsíci červenci na rozdíl od minulých let ponechali tréninky 1x týdně. Scházeli jsme se na antukových kurtech a aspoň jsme byli stále v kontaktu s míčem.

V červenci jsme pro děti uskutečnili s Beskyďáčkem dva letní příměstské tábory. Jako první odstartoval v Kunčicích pod Ondřejníkem, který byl v tématu HARRY POTER pod vedením úžasných táborových čarodějnic Renči a Simči a moc se vydařil. Děti si vyrobily klobouky, hůlky i brýle. Přiletěla i bílá sova, kterou si děti podle sebe dobarvily a nechyběl ani kouzelnický plášť. Na závěr si pomalovaly tašku a v ní si domů odnesli pár sladkostí.

Hned další týden proběhl opět s Beskyďáčkem tábor ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zde děti celý týden šly po stopách lišáka Beskyďáčka, vyrobily si šátky, vlajky, zažily olympiádu tak nějak tradičně x netradičně, podnikly výlet do Tarzanie a nakonec našly poklad i samotného lišáka.

Měsíc srpen jsme zahájili hned v první dny letní přípravou, která byla naplněna dvoufázovými tréninky. Následovalo již tradičně letní týdenní soustředění v Bílovci, kde v úmorných vedrech se kluci překonávali.

I v měsíci srpnu se uskutečnil ještě poslední, v pořadí třetí příměstský tábor s Beskyďáčkem, a to na Ostravici. Pod vedením skvělých trenérek Lucky a Katky děti opět prošly minivolejbalovou průpravou, která byla zakončena turnajem rodičů s dětmi, táborákem a zpěvem při kytaře. Děti navštívily ve velmi deštivém dni kino, ve sport. hale vyzkoušely badminton a vyřádily se na bazéně. Také si zahrály beach volejbal a stavěly hrady z písku. Velkým zpestřením byla účast na golfové akademii.

Vyvrcholením a zároveň ukončením prázdnin byla naše účast na Mistrovství ČR v kategorii mladších žáků v Nymburku. Jako vítězové Moravskoslezského kraje jsme v posledním srpnovém víkendu jeli změřit síly na antukový turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 24 týmů. Postup do nejlepší osmičky nám utekl o fous, a tak jsme po třídenním boji nakonec vybojovali krásné 9. místo. Naši „LIŠÁCI“ předvedli krásný a bojovný volejbal, a hlavně…, že jsou skvělá parta! Velké díky patří trenérkám Sáře a Katce, kterým se podařilo kluky dobře připravit. V neposlední řadě nám velmi pomohli fanoušci z řad rodičů a sourozenců, kteří pro nás vytvořili krásnou atmosféru svým povzbuzováním a podporou. DÍKY!

            Pro nás všechny bylo léto hektické a v pohybu a ani jsme si nestihli všimnout, že je již za námi a my finišujeme s přípravou na sezonu 2020-2021. Tak hodně štěstí a sezonu plnou krásných sportovních zážitků.

Jana Baborová

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem

Ohlédnutí za létem